SVisage | SOTHYS Salonní péče o tělo

Nechte se zlákat světem rituálů SOTHYS...

Nový zážitek pro smysly. Tělová péče SOTHYS je pramenem unikátních vjemů a blahodárných účinků. Pečující rituály vás zavedou do světa delikátních vůní a uklidňující hudby. Ztělesnění požitku a rozkoše se zaměřuje na vaši tělesnou a duševní rovnováhu a krásu vašeho těla. Perfektní souznění účinků specifických aktivních složek a exkluzivních manuálních technik.Pečující rituály SOTHYS jsou ódou na wellness, relaxaci a krásné tělo. Uklidňující atmosféra lehce provoněná kořením. Jemný svět s relaxační hudbou. Speciální masážní tahy a smyslové zážitky.

 

Japonský rituál Hanakasumi

Tělový relaxační rituál Hanakasumi vychází z tradičních rituálů. Procedura je vhodná pro ženy i muže každého věku a všechny typy pokožky. Hodí se zejména pro klienty, kteří si stěžují na celkovou fyzickou únavu, pocity těžkých nohou a stres. SOTHYS Paris nabízí hodinové ošetření, které doprovází příjemná vůně třešňových květů a lotosu, jež stimuluje smysly a podporuje navození hluboké relaxace.

Na začátku rituálu je provedena lehká mauální masáž přes osušku pro celkové uvolnění svalstva a napětí těla. Poté se nanáší teplý peeling na celé tělo a nechá se působit 10 minut. Zatímco peeling působí, uvolníte se při relaxační masáži nohou na bázi reflexologie, která harmonizuje energetické toky, stimuluje cirkulaci krve a životní energii. Po odstranění peelingu následuje masáž celého těla a závěrečná masáž zad přes osušku, která vás navrátí do stavu naprosté harmonie těla i duše. 

 

Orientální rituál Ceremonie Orientu

Celosvětově nejoblibenější rituál značky SOTHYS. Pocítíte fascinující souznění účinků specifických aktivních složek a exkluzivních manuálních technik Digi-Esthétique. Díky nádherné orientální vůni a relaxační hudbě, prožijete dokonalé ztělesnění požitku a rozkoše.Neopakovatelná atmosféra prostupuje všemi smysly a přináší maximální uvolnění organismu. Během hodinového rituálu vás čeká lehká úvodní masáž přes osušku, peeling celého těla a poté manuální relaxační masáž. Následuje masáž lávovými kameny a teplými aromatickými pytlíčky obsahujícími směs koření s vůní sevillského pomeranče a muškátového oříšku. Rituál končí masáží vsedě v oblasti krční páteře, díky níž se začnete zvolna vracet do reality.

Relaxační rituály 3 vůní

Relaxační peeling - před začátkem ošetření si můžete vybrat jednu ze 3 krásných vůní: citron a petitgrain, pomerančové květy a cedrové dřevo nebo vanilku a santalové dřevo. Dopřejte si poté 20 minutový peeling celého těla. Slaná a sladká textura peelingu s mořskými soli a cukrem dodají vaší pokožce sametovou hebkost.

Relaxační masáž - stejně jako u peelingu, také u masáže si můžete pro relaxaci zvolit jednu ze 3 vůní a také si vybrat unikátní modelační texturu. Tělový krém, olej nebo vosk. Nechte se hýčkat a užívejte si 40 minutové relaxační masáže celého těla a příjemné závěrečné masáže zad.