SVisage Kladno - SOTHYS Salonní péče o pleť

Veškerá péče o pleť ( základní, specifická, intenzivní ) je prováděna speciální Digi-Esthétique modeláží - celostní metodou spojující způsob aplikace produktů s masáží s prvky východních a západních technik, která zvyšuje účinky aplikovaných produktů. Jde o propojení digito - pression orientální techniky, která má původ v shiatsu a západní techniky opírající se o lymfatickou drenáž. Digi-Esthétique je opravdovým odpočinkem pro tělo i mysl, revitalizuje organismus, zlepšuje cirkulaci energie, odstraňuje stres, vyrovnánvá harmonii těla a duše - a především vylepšuje kvalitu pokožky.

 

 

NOVINKA PODZIM/ZIMA 2016/2017 - mandarinka + kumquat

- Sezónní okysličující obličejové ošetření                   

1h 15min

     1 300,- Kč  

Profesionální sezónní obličejové ošetření podzim/zima 2016/2017 - mandarinka + kumquat - síla minerálů pro přípravu pleti na zimu, okysličující sezonní péče o pleť v limitované edici, která je kombinací chronobiologie a požitku z ošetření. 

 

 

 

Intenzivní salonní pleťové kúry:

 

- Hydra3Ha.TM  s KYSELINOU HYALURONOVOU

1h 30min

1 800,- Kč

Intenzivní hydratační ošetření dodá pleti pocit pohodlí a "absolutní" hydratace. Univerzální ošetření vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Vhodné pro všechny typy pletí. Dobře hydratovaná pleť vypadá viditelně mladší a čelí lépe zkouškám času. Inspirována nejnovějšími objevy Pokrokového výzkumu Sothys týkajících se exkluzivní aktivní látky - výtažku Boletus 1055 - značka Sothys inovovala svůj hydratační program, jehož srdcem je nyní trojnásobná kyselina hyaluronová.

 

 

 

- Salonní ošetření se sibiřským ženšenem

1h 45min 

1 800,- Kč

Intenzivní salonní ošetření pro dodání energie pleti. SOTHYS odhalil tajemství mladistvé pleti. Sibiřský ženšen - kořen mládí rozzáří pleť přívalem světla a odhalí její mladiství vzhled jako nikdy předtím. Po měsících analyzování testy ukázaly, že výtažek ze sibiřského ženšeno je schopen působit na geny, které ovlivňují kvalitu a odolnost pleti. V porovnání s kontrolními molekulami působí výtažek ze sibiřského ženšenu zcela shodně. Působí blahodárně i proti volným radikálům. Bez parabenů.

 

 

 

 

- Anti-Age Collagéne Hyaluronique

1h 45min 

1 600,- Kč

První intenzivní ošetření proti stárnutí pleti přizpůsobené skutečnému stáří Vaší pleti s prokázanu a dlouhotrvající účinností. Exkluzivní technologie kombinující kosmeceutický program a lněný komplex z výzkumného centra SOTHYS Auriac.

 

 

 

Specifická salonní péče

 

Ošetření pro citlivou pleť se SPA termální vodou

1h  

1 250,- Kč

Profesionální ošetření s aktivní látkou: SPA termální voda Marie-Henriette. Je cíleno na přirozeně citlivou pleť či pleť s dočasně zvýšenou citlivostí. Je vhodná i po léčbě antibiotiky či laserovém zákroku. Jde o velmi komfortní a jemné hydratační ošetření. Dámy toto ošetření hodnotí  jako "nádhernou lázeňskou péči". Cílem ošetření je ochrana, zklidnění a uvedení pleti do rovnováhy. Na salonní ošetření navazují i produkty pro každodenní domácí péči. 

 

 
 
 

 

- Zpevňovací péče - kontury obličeje 

   1h  35min

1 800,- Kč

Nový rituál pro všechny ženy od 25 let věku (vhodné i pro muže). Pro zachování a obnovení dokonalého oválného obličeje v kombinaci s vyhlazující péčí o oční okolí. Toto profesionální ošetření bylo speciálně navrženo pro ženy a muže, kteří chtějí zachovat mladistvé kontury obličeje a partie krku a dekoltu. Dvojitý účinek: vypínací a posilující efekt. Kombinace aktivních látek známých pro anti-age efekt + dermo-zjemňující a dermo-liftingové aktivní látky.

 

 

- Vyhlazující péče o oční okolí                

    45 min

 700,- Kč

 
Kompletní profesionální ošetření pro získání zářivého pohledu! Oční kontury jsou nejtenčím a nejkřehčím místem na Vašem obličeji. Jsou vystavovány nepříznivým vlivům vnějšího okolí a více než 10 000 mrknutí denně. Bez ohledu na Váš věk, odráží Váš celkový stav, únavu, stres apod. Rychle se zde projevují na první pohled viditelné známky stárnutí:tmavé kruhy pod očima, otoky a hluboké vrásky. 
 * součástí jiného ošetření cena: 450,-Kč

 

Expresní 35minutové ošetření                  

    35 min

 500,- Kč

Rychlé základní ošetření speciálně přizpůsobené pro maminky na mateřské dovolené a velmi zaměstnané ženy. Péče je založena na hloubkovém čištění pleti, zkrácené  Digi-Esthétique masáži, masce dle typu pleti a pleťové "bombě" s vitamínem C a závěrečným krémem dle typu pleti. Pleť je čistá a rozjasněná.

 

 

 

                                                                

Základní salonní péče

Ošetření zahrnuje - odlíčení, peeling dle typu pleti, čištění pleti, úprava obočí, masáž /kromě pleti problematické/, sérum, maska, denní krém, základní make-up.

- Normální a smíšená pleť    

            1h 15min 

  1 100,- Kč

- Suchá pleť    

            1h 15min 

  1 100,- Kč

- Citlivá a reagující pleť 

            1h 15min 

  1 100,- Kč

- Mastná a problematická pleť    

                       1h  

  800,- Kč

 

 

Pánské obličejové ošetření

 

- T.I. HOMME - antistresová obličejová kúra - pánská 

1 h

1 300,- Kč

Profesionální antistresová a detoxikační kúra, hodinové ošetření. které poskytuje dostatek času a prostoru pro uvolnění napětí, stimulaci mysli, obnovení koncentrace a detoxikace pleti.

 

            

 

Štítky