SVisage Kladno - SOTHYS Salonní péče o tělo

Nechte se zlákat světem rituálů SOTHYS...

Nový zážitek pro smysly. Tělová péče SOTHYS je pramenem unikátních vjemů a blahodárných účinků. Pečující rituály vás zavedou do světa delikátních vůní a uklidňující hudby. Ztělesnění požitku a rozkoše se zaměřuje na vaši tělesnou a duševní rovnováhu a krásu vašeho těla. Perfektní souznění účinků specifických aktivních složek a exkluzivních manuálních technik.Pečující rituály SOTHYS jsou ódou na wellness, relaxaci a krásné tělo. Uklidňující atmosféra lehce provoněná kořením. Jemný svět s relaxační hudbou. Speciální masážní tahy a smyslové zážitky.

 

 

Ceremonie Orientu

Omlazující rituál s teplými aromatickými pytlíčky inspirovaný Orientem. Rituál je inspirován orientálními tradicemi: na začátku ošetření se aplikuje kořeněný peeling, poté následuje modeláž   s pytlíčky a teplými kameny, která pokožku krásně zvláční. Základní vůní této nové tělové péče je skořice a zázvor. 

1h 45min | 1.500,- Kč

 

Ceremonie Orientu - bez peelingu 

Omlazující rituál s teplými aromatickými pytlíčky inspirovaný Orientem. Rituál je inspirován orientálními tradicemi: pokožka zůstává krásně vláčná po modeláži s pytlíčky a teplými kameny  Základní vůní této nové tělové péče je skořice a zázvor. 

1h 30min | 1.300,- Kč    

 

 

 

Relaxační rituál 3 vůní

Skládá se ze dvou částí:

- Relaxační peeling celého těla - před začátkem ošetření si můžete vybrat jednu ze 3 krásných vůní: citron a petitgrain, pomerančové květy a cedrové dřevo nebo vanilku a santalové dřevo. Dopřejte si poté 20 minutový peeling celého těla. Slaná a sladká textura peelingu s mořskými soli a cukrem dodají vaší pokožce sametovou hebkost.

- Relaxační masáž - stejně jako u peelingu, také u masáže si můžete pro relaxaci zvolit jednu ze 3 vůní a také si vybrat unikátní modelační texturu. Tělový krém, olej nebo vosk. Nechte se hýčkat a užívejte si 40 minutové relaxační masáže celého těla a příjemné závěrečné masáže zad.

1h 45min | 1.500,- Kč

 

Relaxační modeláž 3 vůní - bez peelingu

Speciální relaxační a uvolňující masáž u které si můžete vybrat se tří různých vůní Vaší masáže: citron a petitgrain, pomerančové květy a cedrové dřevo nebo vanilku a santalové dřevo.

1h 30 min | 1.300,- Kč

 

 

 

Pozn.: Všechna tělová ošetření lze aplikovat po dohodě pouze na záda a zadní část nohou.

 

Zpevňují slupovací zábal - Enveloppement pelliculable tonifiant Sothys

 
Teplý pěnový zábal obsahující rostlinné proteiny pro sametově hebkou pokožku obnovení její elasticity a pevnosti.
Dvě varianty aplikace:
 

1. Samostatný zpevňující zábal problémových partií - břicho, stehna, kolena, paže, dekolt

30 min | 350,- Kč
 
2. Zábal aplikovaný současně při Vaší oblíbené obličejové péči 
Délka dle obličejové péče | 300,- Kč 
 
 

Štítky